IdeaTree v novom šate

Možno už ste postrehli a možno ešte nie, že pod značkou IdeaTree pôsobíme na slovenskom trhu už od roku 2014. Pôvodne to bol len nápad ako vyplniť voľné chvíle. Nakoniec z nápadu vznikol náš prvý eshop. Eshop pomaličky fungoval až do roku 2021, kedy sme si povedali, že to chce zmenu.

Dovtedy sme popri práci bohužiaľ nemali veľa času na zveľaďovanie nášho eshopu. Prešli sme si dlhou kľukatou pomalou, ale zato veľmi náučnou cestičkou. Veľa ľudí to má možno inak... niekto proste začne robiť čo ho baví a vypáli to tak rýchlo, že sa ani nestačí diviť. A veľa ľudí to má práve naopak. Začne robiť čo ho baví a pomaličky krôčik po krôčku sa posúva dopredu. My patríme k tej druhej skupine. A sme za to radi. Za tých 8 rokov nás to veľa naučilo. Nebola to vždy prechádzka ružovou záhradou. Všetko sme si robili sami, od eshopu cez výrobu, fotenie, balenie, komunikáciu so zákazníkom, hľadanie a prerábanie priestorov na dielňu a to všetko popri práci, škole a materskej dovolenke. Postupom času som porodila, vyštudovala, obaja s manželom sme ukončili predchádzajúcu prácu, malý vyrástol, začal chodiť do škôlky a prišiel ten správny čas opäť sa niekam posunúť.

Koncom roka 2020 sme zrušili celý predchádzajúci eshop a začali pracovať na novom. Povedali sme si, že rok 2021 is a new Ideatree a okrem úplne iného eshopu so zmenenými farbami, štýlom aj logom sme sa zamerali aj na výrobu nových druhov výrobkov. 

IdeaTree je dielňa s vôňou dreva a papiera, s láskou a vášňou k deťom a k výnimočným udalostiam. Zakladáme si na kvalite vstupného materiálu aj hotového výrobku. Drevo, preglejku aj papier si poctivo osobne vyberáme. Hotový výrobok ručne opracovávame a niekoľkokrát kontrolujeme. A to všetko pre vás. Pre našich zákazníkov. Pre vašu spokojnosť. Veríme, že to oceníte a že sa nám podarí urobiť milý eshop, kde sa budete cítiť príjemne.

Kategórie